Válendy a rozkládací pohovky

VÁLENDY 

Válendy s úložným prostorem vyrobíme na míru. Upravíme délku, šířku i výšku podle Vašich představ. Přístup k úložnému prostoru si můžete zvolit z boku nebo od nohou. K válendám vyrobíme krátké i dlouhé čelo. Můžete si vybrat matrace z tvrzeného molitanu, pružinové nebo sendvičové. Doporučujeme matrace sendvičové, které mají vysokou hustotu pěny (dlouhá životnost i při větší záteži). Korpus může být čalouněný (velký výběr látek) nebo z imitace dřeva.

Náš tip : ZARA - válenda šíře 110 nebo 140cm s čelem nebo bez čela se sendvičovou matrací, VÁLENDA  NA MÍRU zvýšená na 50cm s kvalitní sendvičovou matrací za cca 6800 Kč, dětská (studentská) válenda KID s čelem i bez čela

ROZKLÁDACÍ POHOVKY

Vhodné na každodenní nebo časté spaní - Lora, Zenus, Monika, Rival, Klasik, Galia, Kuba, Iris, Nelis, Dolly, Atos, Beata. U většiny těchto pohovek si můžete zvolit typ matrace. Doporučujeme sendvičové nebo PUR matrace, které nejsou náchylné k proležení. Levné (importované) pohovky, které se prodávají v řetězcích, mají nejlevnější molitanové nebo pružinové matrace s velmi nízkou životností. Mají i nedostatečné ložné plochy.

Náš tip : pohovka RIVAL nebo KLASIK - pohodlné k sezení i ke spaní

 

SEZNAM PRODUKTŮ

Ela

11 900 ,-
Ela