postel Vally čal.čelo


kategorie: Postele LB Bohemia
cena s DPH: 49 852 ,-

Luxusní postel Vally je vyrobena z materiálu LTD na spodním bílém soklu postele, MDF materiálu na povrchu s přírodní dýhou ořech tmavý. Čalouněné čelo látkou Aragon umožňuje vybrat si z více barevných variant. Zaoblené prvky postele jsou nejenom designovým prvkem, ale také praktickým řešením pro zvýšení bezpečnosti prostředí ložnice. Bílé zkosené nožičky postel opticky odlehčují. Noční stolky levitující se zaoblenými hranami a bezúchytkovým systémem. Velká rozmanitost doplňků, díky kterým si můžete zařídit celou ložnici v jednotném stylu. 

Součástí postele není úložný prostor. Lze však vyrobit postel i s úložným prostorem. Úložný prostor je lamino box vložený do postele s bílým nástřikem nebo také s nástřikem v dekoru postele (obě varianty jsou za příplatek).

Při výběru postele s úložným prostorem doporučujeme vybrat si lamelové rošty s výklopem od nohou nebo s bočním výklopem.

Rozměry :

vnitřní : standardně 160x200cm, 180x200cm, atypické rozměry na dotaz

vnější : 169x212cm, 189x212cm

čelo : 160x100cm, 180x100cm

výška bočnic : 45cm

K posteli nabízíme širokou škálu doplňků. Noční stolky v různých šířkách, komody v různých šířkách,  šatní skříně a LED podsvícení s dálkovým ovladačem.

Součástí postele nejsou rošty a matrace. Doporučujeme si vybrat lamelové nebo laťové rošty i matrace z naší široké nabídky.

Dodací doba :

7- 9 týdnů od zpracování objednávky pro standardní rozměry, 9 týdnů pro atypické rozměry

Cena od 49852,- Kč


Chcete více informací nebo objednat? Volejte 603 802 236 nebo pište na nabytekladvi@centrum.cz.

postel Vally čal.čelo
postel Vally čal.čelo postel Vally čal.čelo 01 postel Vally čal.čelo 02