O firmě

Naše firma se od roku 1992 zabývá prodejem i výrobou především kvalitního českého nábytku. Nábytek z Číny a jiných asijských zemí nevedeme, neboť nemusí procházet prakticky žádnou kontrolou. Jsou známy případy, kdy došlo k poškození zdraví.

Naší strategií je, aby byl zákazník spokojen jak s výrobkem, tak s obsluhou. Odměnou nám, jak doufáme, bude větší klientela na základě Vašich doporučení. Rádi Vám poradíme s výběrem zboží i jakým výrobkům se raději vyhnout a proč.

Příklad: 

  • Na našem trhu se dá sehnat válenda s úložným prostorem za cca 1700,- Kč. Jaká bude asi její kvalita a životnost, když samotná slušnější matrace stojí od cca 2500,- Kč výše?
  • Při výběru sedací soupravy Vám doporučíme místo dřevotřískové kostry dřevěný rám a kvalitní výplně a čalouny, čímž předejdeme její krátké životnosti atd. atd.

Co nabízíme : sedací soupravy, samostatné pohovky a křesla, obývací pokoje, ložnice, postele z masivu, lamina nebo čalouněné, výrobu postelí na míru, výrobu nábytku na zakázku (možnost zesílených desek LDT až na 36mm, hrany ABS proti poškození), válendy a rozkládací pohovky, matrace a rošty od firem Mabo, LB Bohemia, D.P.V., pěkné dětské a studentské pokoje, konferenční stolky, jídelní stoly a židle, rohové lavice, rozkládací stoly a psací stoly.

Prodáváme také značkový nábytek od firem Jitona (se slevou), VŠ postele, BMB, Aksamite, PF nábytek, Ustohal, Avis, Krones, Iktus, Roalholz, Rott design, TON, Jacques, L.A.Bernkop, H-nábytek, Amaro, Jech, New Design, Lermo plus, Dřevotvar, Kanapa, Nová Karna, Ahorn, S.B.O., Fagus. U těchto značek můžeme upravit cenu, která pro Vás bude výhodnější než od samotných výrobců. Přineste k nám jejich ceny, určitě se domluvíme.

Zboží můžeme dopravit, smontovat a na požádání odvézt a zlikvidovat Váš starý nábytek. Můžete také využít služeb tzv. hodinového manžela.

    Aruba 01_700x465 detske Dortmund 01_700x465 Helena 01_700x524 kreslo Kreta 01_700x495 kuchyne loznice sedaci-soupravy Sevilla 01_700x464