O firmě

Naše firma se od roku 1992 zabývá prodejem i výrobou především kvalitního českého nábytku, nebo ze zemí EU. Nekvalitní nábytek z Číny najdete ve všech velkých obchodních centrech a na eshopech.

Naší strategií je, aby byl zákazník spokojen jak s výrobkem, tak s obsluhou. Odměnou nám, jak doufáme, bude větší klientela na základě Vašich doporučení. Rádi Vám poradíme s výběrem zboží i jakým výrobkům se raději vyhnout a proč.

Příklad: 

  • Při výběru sedací soupravy Vám doporučíme místo dřevotřískové kostry nebo dokonce kartonové, dřevěný rám a kvalitní výplně a čalouny, čímž předejdeme její krátké životnosti atd. atd.

Co nabízíme

Sedací soupravy, samostatné pohovky a křesla, obývací pokoje, ložnice, postele z masivu, lamina nebo čalouněné, výrobu postelí na míru, výrobu nábytku na zakázku (možnost zesílených desek LDT až na 36mm, hrany ABS proti poškození), válendy a rozkládací pohovky, matrace a rošty od firem Mabo, LB Bohemia, D.P.V., pěkné dětské a studentské pokoje, konferenční stolky, jídelní stoly a židle, rohové lavice, rozkládací stoly a psací stoly a jiné.

Prodáváme také značkový nábytek od firem Štach postele, Aksamite, PF nábytek, Ustohal, Avis,, Iktus, Roalholz, Rott design, TON, Jacques, L.A.Bernkop, Jech, Dřevotvar, Nová Karna, Ahorn,  Fagus. U těchto značek můžeme upravit cenu.

Zboží můžeme dopravit, smontovat a na požádání odvézt a zlikvidovat Váš starý nábytek.

    Aruba 01_700x465 detske Dortmund 01_700x465 Helena 01_700x524 kreslo Kreta 01_700x495 kuchyne loznice sedaci-soupravy Sevilla 01_700x464