Naše výroba postelí na míru

Vyrábíme postele různých rozměrů (dle přání zákazníka) z kvalitních materiálů - jednolůžka, dvoulůžka, dětské postele, postele pro seniory. Máte možnost výběru různých čel i postranic, úložných prostorů (zásuvky nebo přístup do úlož.pr. pod rošty z boku nebo od nohou), roštů lamelových nebo pevných laťových. Samozřejmostí jsou hrany ABS proti odlupování či odštípnutí u namáhaných hran. Další výhodou našich postelí je vysoká stabilita a pevnost, dále pak široká škála dezénů a odstínů včetně pastelových barev.
Žádané jsou zvýšené postele pro pohodlnější vstávání, zároveň je u těchto typů možnost využití velkých úložných prostor.
K postelím vyrobíme např.noční stolky, komody, skříně (levnější křídlové i posunovací na pojezdech). V oblibě jsou také předělovací stěny (regálové i skříňové).
Aby nedocházeleo k nepříjemnostem při montáži, což je běžné u sériově vyráběného nábytku (hlavně levného dovozového), že jednotlivé díly do sebe nepasují nebo nějaký chybí, naši truhláři zakázku na dílně sestaví, zkontrolují a potom teprve připraví k expedici.
Po domluvě také odvezeme a zlikvidujeme váš starý nábytek.