Hubnutí s Vibrostation

Vážení, provoz strojů Vibrostation je momentálně přerušen z důvodu stěhování do zrekonstruovaných prostor OD Ládví a přípravy nové prodejny. Předpokládané zprovoznění strojů cca od února 2019. Děkujeme za pochopení.

Cvičení na Profi Vibrostation. Přijďte zeštíhlit a zpevnit postavu na profesionálních vibračních plošinách.

Vibrostation stroje, které cvičí za Vás - 10 minut stání na plošině = 1 hodina v posilovně

První lekce nezávazně zdarma!

POZOR AKCE – permanentka GOLD za 1000,- Kč – cvičení na 1 měsíc neomezeně (není přenosná na druhou osobu) 

OD Ládví (Albert) 1. patro

Objednávky tel.: 725 615 425

 

Více informací na: hubnuti na vibrostation Praha 8 Ládví

 

JEDNODUCHÉ HUBNUTÍ A FORMOVÁNÍ POSTAVY - prokrví cévy, prospěje Vaší pleti, redukuje celulitidu.

Chcete zhubnout a zpevnit své tělo, ale nemáte moc času a ani se nechcete moc namáhat? Nechcete držet dietu, chodit na fyzicky náročné a drahé pilates nebo do posiloven? Nechcete se nadměrně potit, převlékat nebo se sprchovat ?

Přijďte si bezplatně vyzkoušet novou nenáročnou metodu hubnutí na našich nových profesionálních naklápěcích vibračních plošinách od anglického výrobce využívaných i v moderních zdravotnických centrech.

Pod vedením proškoleného instruktora se postavíte na vibrační plošinu a ten Vám nastaví různé programy pro cvičení. Dál už je na Vašem rozhodnutí, zda Vám cvičení vyhovuje a zakoupíte si samostatné lekce či permanentku nebo nikoli (permanentka není časově omezená).

U nás je prostor pro cvičení oddělen zástěnou pro větší soukromí.

Výhody vibrační plošiny

 • hubnete pouhým stáním
 • 10 minut stání = 1 hodina v posilovně
 • vibrace procvičí 100 % svalů
 • zlepšuje krevní oběh
 • zlepšuje kvalitu pleti
 • redukuje celulitidu
 • zvyšuje hladinu kolagenu
 • zlepšuje ohebnost
 • zvyšuje hustotu kostí
 • prevence proti osteoporoze
 • šetrné ke kloubům, vazům a šlachám
 • preventivně působí při léčbě revmatismu
 • působí kladně na psychiku a sebevědomí 


A jak to, že Vibrostation tak funguje?

Plošiny Vibrostation fungují na principu trojrozměrné vibrační technologie. Plošina vytváří vibrace, které jsou přenášeny do těla. Svaly těla se díky myotatickému (napínacímu) reflexu samovolně stahují. Na principu stahování svalu funguje jakékoli sportování nebo posilování. Na rozdíl od běžného cvičení, kdy zabírá maximálně polovina Vašich svalů, na plošině Vibrostation pomocí vibrací procvičíte 100 % svalů v těle.

Účinnost technologiie Vibrostation potvrzuje i doktor Procházka z Národního institutu zdraví: "Každé posilování funguje na principu kontrakce svalových vláken. Těch můžeme docílit klasickým fyzickým pohybem. Nově také moderními technologiemi vibračních impulsů, na jejichž principu fungují vibrační plošiny. Ty jsou navíc vhodné i pro lidi s větší nadváhou, u kterých může běžné cvičení způsobovat abnormální zátěž a jiné zdravotní komplikace. Díky kratší době cvičení na plošině jsou klouby, vazy a šlachy vystaveny podstatně menší zátěži."

Stačí pouze 30 minut a hubnete s Vibrostation.

Kompletní cvičení na Vibrostation trvá pouhých 30 minut. "Stačí se postavit na vibrační plošinu, ani se nemusíte převlékat. Ve spolupráci s instruktorem Vám zvolíme program vhodný pro řešení Vašich problematických partií a necháte plošinu pracovat za Vás." Profi plošina má několik nastavitelných stupňů vibrací a programů se zaměřením na : *vnitřní stehna, *vnější stehna, boky, zadek, *spodní břicho, *celé břicho, *celé tělo.

Každý program běžně trvá 10 minut, tedy jedna půlhodinová lekce procvičí až tři tělesné partie. Během těchto 30 minut spálíte stejný počet kalorií jako při hodinovém intenzivním tréninku v posilovně!

Díky tomu, že plošina cvičí za Vás, se ani nezpotíte. Ihned po cvičení na plošině Vibrostation tak můžete okamžitě pokračovat ve Vašem programu. Cvičení je vhodné pro ženy i muže. Plošiny Vibrostation nejsou určené jen lidem, kteří chtějí zhubnout. Cvičit na nich je vhodné i pro všechny ostatní. Díky plošinám totiž zpevníte postavu, naberete i svalovou hmotu, redukujete celulitidu, zvyšujete hustotu kostní dřeně nebo cirkulaci krve."

Další výhody - zlepšuje ohebnost, zvyšuje hladinu kolagenu, působí jako prevence proti osteoporóze, zlepšuje krevní oběh, hubnete pouhým stáním, uvolníte stres a zlepšíte si náladu. Během jednoho cvičení spálíte až 350 kalorií, dosáhnete až o 30% vyššího nárůstu svalové síly než u jiných forem cvičení.

Cena jedné lekce (30 minut) = 100,- Kč, permanentka (10 lekcí+1 lekce zdarma) = 1000,- Kč,

permanentka GOLD (cvičení na 1 měsíc neomezeně - není přenosná na druhou osobu) = 1000,- Kč.

Objednávky na telefonu 725 615 425 po - pá 9.00 - 19.00 (červenec + srpen 9.00 - 18.00), so 9.00- 12.00