Jídelní sety Zátor

Rohové nebo rovné lavice jsou vyráběny z kvalitních dřevotřískových desek, laminovaných desek a masivního bukového dřeva, ze kterého jsou vyrobeny područky, podnože a nohy. Dřevotřískové desky jsou použity na korpusy lavic. Boky desek jsou oblepeny vysoce kvalitní ABS hranou, odolnou proti poškození. Pod sedáky lavic systému KLASIK je 10cm hluboký úložný prostor. 

Jídelní stoly mají desku z kvalitního českého lamina, hrany jsou opatřeny ABS plastovou hranou, která brání náhodnému poškození. Podnože , případně nohy stolů jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva, nebo kovu. Použité materiály garantují vysokou odolnost a dlouhou životnost jídelních stolů
 
Jídelní židle jsou, až na jednu vyjímku, vyrobeny pouze z kvalitního bukového dřeva. Možnosti čalounění jsou sladěny s vyráběnými jídelnimi lavice, mohou tedy vytvořit barevně sladěný jídelní set. Tomu je přizpůsobeno i moření dřeva, které je podobné dezénům použitých deskových materiálů u lavic a stolů, v případě dřevěných židlí si ale materiál ponechá kresbu dřeva, barva je téměř identická s ostatními plochami.
 
Jídelní set je možno vytvořit z rohové nebo rovné lavice, libovolného jídelního stolu a potřebného počtu jídelních židlí nebo jen jídelního stolu a židlí.
SEZNAM PRODUKTŮ