Lila


kategorie: Matrace
cena s DPH: 7 682 ,-

DOPORUČUJEME!!!

Komfortní sedmizónová matrace vyrobená z HR pěny gramáže 43kg/m3 s vysokým obsahem rostlinného oleje, čímž je šetrnější k životnímu prostředí a přináší kousek přírody do vašich ložnic. Viscoelastická pěna BREEZE použita v ramenních oblastech. Příčný a podélný prořez poskytuje výborné provzdušnění a potřebnou oporu tělu. Vhodná na rošt s polohováním nebo na pevnou podložku. Výběr ze tří tuhostí, proto je oblíbená u párů, kdy jeden chce matraci tuhou a druhý měkkou. Potah pratelný na 60st je dělitelný na 2 poloviny. 

Potah - nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Tyto potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným použitým materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor na rozdíl od potahů s PES rounem. Celková gramáž výplně je u potahů SILVER a BAMBUS 580 g/m2 a u potahu MITCH 330 g/m2. Pro výplň používáme speciální, pro tento účel vyvinutou, elastickou a prodyšnou pěnu s vysokou gramáží (25 kg/m3). Ta dodává potahu potřebnou pružnost. 3D AIR SYSTEM je proužek na obvodu matrace, který skutečně umocňuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace, neboť se jedná o materiál s nesrovnatelnou prodyšností. Otevřenou strukturou tohoto materiálu lze při správném sešití mírně vidět jádro matrace.

Vrchní látka s bambusovým vláknem, jež je extrahováno přímo z bambusového stébla dodává potahu příjemnou měkkost a zároveň i vyšší pevnost. Bambusové vlákno dokáže ve větší míře příjmat vlhkost a následně při změně podmínek uvolňovat do obvzduší. Bambus vytváří také účinnou bariéru proti bakteriím.

Potah se stříbrem je vyroben z polyesteru a viskózy - lyocell. Lyocell se na dotek podobá hedvábí a struktura připomíná polyester, chladí jako plátno a hřeje jako vlna. Vyniká mimořádnou absorpční schopností a lehkostí. Ionty stříbra aktivně působí proti bakteriím. 

Potah Mitch - výška matrace 21cm.

Potah Silver, Bambus - výška matrace 22cm.

Nosnost 110, 120 nebo 130kg dle zvolené tuhosti.

Cena matrace od 7682,- Kč.


Chcete více informací, objednat volejte 603 802 236, 731 380 826 nebo piště na nabytekladvi@centrum.cz

Lila
Lila Hard Lila Hard popis Lila Medium Lila Medium popis Lila Soft Lila Soft popis potah mitch potah mitch popis potah silver potah silver popis potah bambus potah bambus popis